Kontakt - LFline
Přejít na: Jazyky | Obsah | Pravý sloupec | Hlavní menu | PatičkaLF Line.

Komunikujte s lehkostí, komunikujte s námi!

Jsme tu pro vás

po-pá 9:00-17:00

Praha, Brno
GSM: 605 720 691
E-mail: objednavky@lfline.cz

Pokud neodpovíme na vaši e-mailovou poptávku do dvou hodin nebo pokud potřebujete hotový překlad v expresním termínu, kontaktujte nás, prosím, telefonicky.

Mgr. Martina Valentová

projektová manažerka

Martina je absolventkou Pedagogické fakulty UK a Vyšší sociálně-právní školy. Strávila rok a půl na studijních a pracovních pobytech ve Velké Británii a USA. 7 let pracovala na pozici account manager v nadnárodní a následně lokální reklamní agentuře. Je vdaná, má dceru Viktorii. Ráda cestuje, lyžuje, jezdí na kolečkových bruslích.

Mgr. Dagmar Hrůzová

projektová manažerka

Dagmar vystudovala Sociální pedagogiku na Fakultě humanitních studií UTB. Získala pracovní zkušenosti z krátkodobých pobytů v Paříži, Londýně a Amsterdamu. 10 let pracovala v mezinárodní obchodní společnosti jako office manager, kde zajišťovala komunikaci s klienty a zabezpečovala každodenní provoz pobočky v Brně. Ráda se vzdělává v jazykových dovednostech a získává vědomosti z jiných oborů. Volný čas nejraději tráví se svou dcerou Natálkou, četbou, sportem, cestováním a dobrým jídlem.

Mgr. Lenka Hrochová

jednatelka a překladatelka

Lenka se již během studií na Pedagogické fakultě MU a německých universitách v Magdeburku a Regensburku věnovala překladům a tlumočení z německého jazyka. Již 12 let se specializuje na organizaci, supervizi a řízení překladatelských projektů pro významné státní organizace, soukromé společnosti i jiné překladatelské firmy. Od roku 2006 je majitelkou společnosti LF Line, s.r.o. Ráda čte, tlumočí a rozšiřuje si znalosti z oborů, ve kterých působí její klienti. Nejraději se vrací do dětství se svou dcerou Ladou.

LF Line, s.r.o.
sídlo: Švihovská 546/3, 142 00 Praha 4-Písnice
IČ: 27141209, DIČ: CZ27141209
Zapsaná v OR u MS v Praze, C110819


Naším cílem je navázat a rozvíjet se zákazníky dlouhodobý vztah. Pracujeme pro velké české i zahraniční společnosti, střední či dynamické podniky i státní organizace.

———